YÜKLENİYOR

  • info@westautogarage.com
  • +90 537 265 34 55
image_not_found

Profesyonel Esenyurt Araç Kuaför Bakım Hizmetleri

Araç kuaför bakım hizmetleri günümüzün en çok ilgi gören ve en çok gelişim gösteren hizmet gruplarının başında gelmektedir. Çünkü artık günümüzde araçlar lüks ihtiyaçtan çıkarak zorunlu bir ihtiyaç halini almıştır. İnsanlar araçlarına en iyi şekilde bakmak ve araçlarından en iyi verimi almak için en iyi bakım hizmetlerini tercih etmektedirler. Çünkü araç bakım hizmetleri araçlar için hayati önemdedir. Özellikle günümüzde araç fiyatları göz önüne alındığında bu önem daha da artmaktadır. West Garage bu anlamda birçok farklı araç bakım hizmetini en iyi şekilde yerine getirmektedir. Sunduğumuz araç koltuk temizliği hizmetimiz son derece hijyenik şekilde yapılmaktadır.

Araç koltuklarında her gün aileden kişiler ve çocuklar oturmaktadır. Gerekli bakım ve temizliği yapılmamış araç koltukları ise hem oldukça kötü bir görüntü sağlarken hem de mikrop yuvası haline gelmektedir. Bu sebeple hijyeni ve anti bakteriyel bir koltuk temizlik hizmeti sunulmaktadır. West Garage bu anlamda kullanılan temizlik malzemelerini kalitesi ve anti bakteriyel özelliği ile hem tertemiz koltuklara sahip olunurken hem de uzun süre bakteri ve mikrop barındırmayan koltuklarla sevdiklerinizin sağlığını da korumuş olmaktasınız.

En son Teknoloji Araba Cam Filmi Hizmetleri

Esenyurt cam filmi hizmeti sunan West Garage kaliteli ve yüksek verimlikli cam filmlerinin araçlarınıza takılması hizmetini sunmaktadır. Geçmiş dönemlerde araç cam filmlerine yapılan yaksa ve kısıtlamalar sonucunda birçok araç sahibi bu duruma tepki göstermesi sonucu yasla düzenlemeler gidilmiş durumdadır. Bu yasal düzenlemeler göre 1 numaralı araç cam filmlerini yasaklanmış 2 ve 3 numaralı araç cam filmlerinin kullanılmasına izin verilmiştir. Ayrıca araç ön camına herhangi bir cam filmi işlemi yapılması yasaklanmıştır. West Garage bu anlamda garantili cam filmi hizmeti sunmaktadır. Kullandığımız cam Finleri yasal zorunluluklara göre üretilmiş son derece kaliteli ve işlevsel ürünlerdir. Ve alanında uzman personellerimiz Cam filmlerinin takılması hizmetini en iyi ve en sorunsuz şekilde yerine getirmektedir. Sunduğumuz bu cam filmi hizmetinde oluşan sorunlar garantili ürün anlamında en kısa sürede yenisi takılmak suretiyle telafi edilmektedir. Ayrıca West Garage’da cam filmi takma hizmetinin yanında çeşitli nedenlerle cam filmlerini çıkarmak ve değiştirmek isteyen kişiler içinde cam filmi sökme hizmeti sunulmaktadır.

Araç Motor Temizlik Hizmetleri

Araç motorları araçların beyni durumundadır. Ve bu motorlar özellikle hava şartlarından dolayı bazı durumlarda oldukça kirlenmektedirler. Özellikle gerekli temizliği yapılmamış motorlar bir süre sonra sıkıntı çıkarabilmektedir. Motor temizlik hizmetleri ise oldukça dikkatli ve özenli bir şekilde yapılması gereken bir hizmettir. Çünkü artık araç motorlarının büyük bir bölümü teknolojik elektronik aksanlarla donatılmış durumdadır. Ve bu motor temizliği hizmeti en iyi şekilde yapılmazsa bu elektronik aksanların zarar görme riski oldukça artmaktadır. West Garage bu anlamda profesyonel ve tecrübeli elemanlar esişliğinde motor temizlik hizmetini sunmaktadır. Sunulan bu hizmette motorları en iyi şekilde tanıyan personellerimiz tüm önlemler alınmış şekilde motor temizliğini yaparak motorların ilk günkü gibi tertemiz ve ışıl ışıl görünmesini sağlamaktadır.

Araç Petek Temizlik Hizmetleri

Araç petek temizliği hizmetleri de araçlarınız için oldukça önemli bir hizmettir. Çünkü petekler araçlarınızın ısınması ve soğuması işlemlerinde oldukça önemlidir. kışın sıcak yazınsa soğuk havanın oldukça önemli olduğu arabalarda yapılan periyodik petek bakım ve temizlik hizmetleri ile bu petekler temizlenmekte veya gerekiyorsa değiştirilmektedir. West Garage bu anlamda en iyi ve en özenli petek temizlik hizmetini sunmaktadır. Bu sayede aracınızın petekleri 4 mevsim verimli bir şekilde çalışacağına emin olabilirsiniz.Etiketler: esenyurt araç yıkamaesenyurt'ta oto yıkamaesenyurt oto kuaföresenyurt cam filmiesenyurt oto cam filmiesenyurt araç kaplamaaraç giydirme esenyurtoto yıkamaiç temizlikboya koruma